Cookie Consent by Free Privacy Policy website
ZŠ Bratrství Čechů a Slováků Bystřice pod Hostýnem
Škola porozumění

Hledat na webu

Okresní kolo v přespolním běhu

Ve čtvrtek 6. října 2022 proběhlo v areálu bystřického fotbalového hřiště a jeho okolí okresní kolo v přespolním běhu šestičlenných družstev ze základních a středních škol Kroměřížska. Sluneční paprsky se nenechaly dlouho přemlouvat a na tratě v délkách od 1,5 do 4 km se postupně vydávaly poměřit síly týmy chlapců a dívek v šesti kategoriích.
V krosové soutěži se zadařilo hned dvěma domácím týmům mladších a starších dívek, kterým díky postupovému druhému místu budeme fandit v krajském kole této soutěže, a to již 18. října 2022.
Všem organizátorům soutěže, fandícímu publiku i soutěžícím děkujeme za hezky podzimně vybarvenou sportovní událost.Přiložené soubory
Fotogalerie