Cookie Consent by Free Privacy Policy website
ZŠ Bratrství Čechů a Slováků Bystřice pod Hostýnem
Škola porozumění

Hledat na webu

Okresní kolo Zeměpisné olympiády 2023

Ve středu 22. února naše škola uspořádala okresní kolo Zeměpisné olympiády. Tato soutěž je určena pro všechny žáky a studenty, kteří se zajímají o přírodu a svět kolem nás. Baví je zeměpis, sledují dění ve světě i kolem sebe. Testové otázky prověřují teoretické geografické znalosti a jejich využití v praxi. Důležitá je také orientace na mapě, dovednost práce s textem a čtení s porozuměním.
Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích, od 6. tříd základních škol až po maturitní ročníky studentů středních škol z oblasti Kroměřížska. Své znalosti a dovednosti si poměřilo celkem 104 studentů ze 12 škol, což svědčí o tom, že tato soutěž neztrácí na popularitě.

 



Fotogalerie