Cookie Consent by Free Privacy Policy website
ZŠ Bratrství Čechů a Slováků Bystřice pod Hostýnem
Škola porozumění

Hledat na webu

Školní ples

Pomyslnou třešinkou na dortu závěru minulého týdne byl 5. školní ples, jehož hlavním posláním bylo slavnostní zakončení kurzu společenské výchovy a tance žáků 9. ročníku.

Večer byl zahájen vznešenou polonézou, během níž se žáci představili prvními ladnými kroky, dívky jako princezny ve střevíčkách a šatech jako z oříšku vedené princi v oblecích s barevně sladěnými motýlky a kravatami. Pod vedením tanečního mistra Igora Henzélyho předvedli výsledky dlouhých týdnů tréninků, valčík bravurně střídali s polkou a boky jim rozpoutaly rytmická cha-cha a jive. Deváťáci tak oficiálně vkročili do společnosti a roztančili celý sál.

K tanci zahrála a zazpívala kapela Martin Láska & Band. V doprovodném programu se předvedly profesionální taneční páry Tanečního studia Henzély.

Roztančená byla i výzdoba, o kterou se tradičně zasloužily paní učitelka Blanka Battová spolu s Ivanou Čechovou. O bezproblémový průběh večera se staraly paní učitelka Olga Barotová s paní zástupkyní Zuzanou Horyanskou. Patří jim velké poděkování.

 Neopomenutelné ocenění patří Klubu rodičů, který ples uspořádal a několik měsíců pracoval na bezchybné organizaci.

 

Děkujeme stejně tak sponzorům, bez nichž bychom se neobešli,  za dary do tomboly i sponzorské příspěvky na účet Klubu rodičů. A poděkování patří také všem, kteří zakoupením vstupenek přispěli na rekonstrukci školní zahrady na 1. stupni. Vážíme si vaší pomoci.Fotogalerie


 Navigace