Cookie Consent by Free Privacy Policy website
ZŠ Bratrství Čechů a Slováků Bystřice pod Hostýnem
Škola porozumění

Hledat na webu

Krajské kolo v přespolním běhu

Babí léto přivítalo ve středu 11. října 2023 mladé sportovce v areálu FK Bystřice pod Hostýnem v krajském kole přespolního běhu Zlínského kraje. V téměř letních teplotách běžci a běžkyně obíhali tratě v okolí sportovního areálu za povzbuzování svých spolužáků a kamarádů. Realizační tým si do svých tabulek spolehlivě zapisoval pořadí jednotlivců a technické středisko připravovalo diplomy pro jednotlivé kategorie.
Do celorepublikového kola soutěže postupují vítězové jednotlivých kategorií, tentokráte v Žďáru nad Sázavou, které se uskuteční 25. října 2023. Všem družstvům přejeme hodně úspěchů.

 

 

 Přiložené soubory
Fotogalerie


 Navigace