ZŠ Bratrství Čechů a Slováků Bystřice pod Hostýnem
Škola porozumění

Hledat na webu

Školička pro předškoláky

I v letošním roce pro Vás připravujeme setkání, v nichž mohou děti hravou formou rozvíjet schopnosti a dovednosti důležité pro zvládnutí nároků 1. třídy s programem S Jonášem do školy.

Školička bude probíhat v deseti pokračováních každé úterý, v termínu březen – květen 2024.
První setkání se uskuteční 12. března 2024 od 15 do 16 hodiny v budově  1. stupně.

Během lekcí si děti postupně zvyknou na školní prostředí, ztrácejí ostych, hrají si, cvičí, rozvíjí jemnou motoriku, soutěží. S dítětem je vždy přítomen jeden z rodičů, který je seznámen s cílem a významem prováděné činnosti.

Nezapomeňte  na pouzdro (psací potřeby, nůžky) a přezůvky.

Cena kurzu je 250 Kč, včetně pracovních materiálů. Prosíme o platbu v hotovosti při zahajovací lekci.

Chcete-li se i Vy podílet na tom, aby školní začátek Vašeho dítěte byl úspěšný, informujte se na webových stránkách ZŠ Bratrství Čechů a Slováků.

Přihlášku do školičky vyplňte zde do 20. února 2024 nebo osobně v kanceláři školy.