Cookie Consent by Free Privacy Policy website
ZŠ Bratrství Čechů a Slováků Bystřice pod Hostýnem
Škola porozumění

Hledat na webu

Den Země 2024

V pondělí 22. dubna jsme na naší škole již tradičně oslavili Den Země.  I když nás počasí tentokrát dost zkoušelo, do spousty aktivit se zapojili žáci 1. i 2. stupně. V teplém zimním oblečení vyrazili ven s pracovními listy mimo školu a řešili zapeklité úkoly z přírodopisu, zeměpisu, chemie nebo přírodovědy, zaměřili se na hospodaření s odpady či ekologii v dopravě. Již tradičně proběhly i exkurze na skládku komunálního odpadu, k větrné elektrárně nebo do čistírny odpadních vod. 

Cílem akce je připomínat žákům, že nemáme jiný domov. A že bychom o něj tedy měli pečovat. S jakými problémy, které jsme si více či méně způsobili sami, se musíme vyrovnat.

 Fotogalerie


 Navigace