Cookie Consent by Free Privacy Policy website
ZŠ Bratrství Čechů a Slováků Bystřice pod Hostýnem
Škola porozumění

Hledat na webu

Večer plný tance, radosti a překvapení

 

Druhý květnový pátek proběhl dlouho očekávaný 6. školní ples, kterým žáci 9. ročníku slavnostně zakončili kurz společenské výchovy a tance.
Atmosféra byla napjatá očekáváním. S prvními ladnými krůčky úvodní polonézy se všechny oči v sále upřely na mladé tanečníky.
Hodiny pilných tréninků, úsilí a odhodlání byly patrné v ukázkách jednotlivých tanců, které nám představili pod vedením tanečního mistra  Igora Henzélyho. Deváťáci tak oficiálně “vtancovali” do společenského světa s grácií a elegancí.

Um tanečních kroků využili také v úspěšné soutěži, v níž pod závodními čísly odhodlaně bojovaly všechny taneční páry. Podívaná to byla nevídaná.

Taneční blok uzavřela profesionálka Tanečního studia Henzély.
K tanci a poslechu zahrála a zazpívala již tradičně kapela Martin Láska & Band, která sršela energií a bravurně ji přenesla na všechny přítomné a roztančila je.

Velkým překvapením bylo vystoupení žáků devátého ročníku, kteří si připravili skvělou choreografii, díky níž roztančili celý sál. Postupně se k nim přidávali další mladí tanečníci z řad spolužáků i bývalých žáků školy. Společně tak zaplnili parket, rozpohybovali všechny diváky a vytvořili tak nezapomenutelnou radostnou i dojemnou atmosféru.
Rozkvetly nejen úsměvy na tvářích všech zúčastněných, ale také květinová výzdoba, o kterou se tradičně postaraly paní učitelka Blanka Battová spolu s Ivanou Čechovou.

O bezproblémový průběh večera se staraly paní učitelky Olga Barotová a Zuzana Daňhelová se sehraným týmem maminek a tatínků z Klubu rodičů. Všem členům  Klubu rodičů pod taktovkami paní Ivany Tellingerové a Moniky Pořízkové patří neopomenutelné ocenění za měsíce usilovných příprav a bezchybnou organizaci plesu.

Stejně tak děkujeme všem sponzorům za dary do tomboly i sponzorské příspěvky na účet Klubu rodičů.
Závěrem bychom chtěli velmi ocenit naše deváťáky, kteří s noblesou zvládli celý společenský večer.Přiložené soubory
Fotogalerie


 Navigace