Cookie Consent by Free Privacy Policy website
ZŠ Bratrství Čechů a Slováků Bystřice pod Hostýnem
Škola porozumění

Hledat na webu

Únor 2023

Po Út St Čt So Ne

30.1.

10:30 Preventivní program zaměřený na šikanu, vztahy, tenká hranice mezi legrací a útokem, edukace

Preventivní program zaměřený na šikanu, vztahy, tenká hranice mezi legrací a útokem, edukace

 30. Ledna 10:30 - 11:30

 4.B



Více

11:30 Hodnocení, ocenění, práce s kartami "Moře emocí", rozvoj vztahů

Hodnocení, ocenění, práce s kartami "Moře emocí", rozvoj vztahů

 30. Ledna 11:30 - 12:30

 Pracovna školní psycholožky



Více

31.1.

08:00 Den pro třídu - 6. až 9. ročník

Den pro třídu - 6. až 9. ročník

 31. Ledna 08:00 - 11:30


​Žákovská rada ve spolupráci s učiteli pořádá aktivity pro žáky 2. stupně


Více

08:00 Filmové představení pro žáky 1. stupně

Filmové představení pro žáky 1. stupně

 31. Ledna 08:00 - 10:00

 Kinosál Sušil


​filmové představení Mikulášovy patálie

vstupné 30,- Kč


Více

11:30 Rozvojová a zážitková hodina na téma "Jak se cítím", "Strom se pozná po", "Hodnoty třídy

Rozvojová a zážitková hodina na téma "Jak se cítím", "Strom se pozná po", "Hodnoty třídy

 31. Ledna 11:30 - 13:00

 Konferenční místnost



Více

1.2.

07:15 Sběr starého papíru

Sběr starého papíru

 1. Února 07:15 - 07:45

 Sběrna papíru



Více

19:00 Čtení do ouška

Čtení do ouška

 1. Února 19:00 - 19:30

 Zoom


​společné čtení žáků, rodičů a ambasadorů


Více

2.2.

07:45 Ředitelské volno

Ředitelské volno

 2. Února 07:45 - 13:15



Více

3.2.

01:00 Pololetní prázdniny

Pololetní prázdniny

 3. - 4. Února



Více

4.2.

01:00 Pololetní prázdniny

Pololetní prázdniny

 3. - 4. Února



Více

5.2.

6.2.

08:00 Výběrový lyžařský kurz pro 8. a 9. roč.

Výběrový lyžařský kurz pro 8. a 9. roč.

 6. - 10. Února

 Karolinka



Více

7.2.

08:00 Výběrový lyžařský kurz pro 8. a 9. roč.

Výběrový lyžařský kurz pro 8. a 9. roč.

 6. - 10. Února

 Karolinka



Více

07:45 Házená v Tv 5.B, 4.A, 5.A a 2. ročník

Házená v Tv 5.B, 4.A, 5.A a 2. ročník

 7. Února 07:45 - 12:20

 Velká tělocvična


​výuka házené v TV


Více

12:45 Beseda v knihovně - školní družina

Beseda v knihovně - školní družina

 7. Února 12:45 - 14:30

 Knihovna



Více

8.2.

08:00 Výběrový lyžařský kurz pro 8. a 9. roč.

Výběrový lyžařský kurz pro 8. a 9. roč.

 6. - 10. Února

 Karolinka



Více

07:15 Sběr starého papíru

Sběr starého papíru

 8. Února 07:15 - 07:45

 Sběrna papíru



Více

19:00 Čtení do ouška

Čtení do ouška

 8. Února 19:00 - 19:30

 Zoom


​společné čtení žáků, rodičů a ambasadorů


Více

9.2.

08:00 Výběrový lyžařský kurz pro 8. a 9. roč.

Výběrový lyžařský kurz pro 8. a 9. roč.

 6. - 10. Února

 Karolinka



Více

13:45 Přehlídka recitace

Přehlídka recitace

 9. Února 13:45 - 14:45

 Vestibul prvního stupně



Více

10.2.

08:00 Výběrový lyžařský kurz pro 8. a 9. roč.

Výběrový lyžařský kurz pro 8. a 9. roč.

 6. - 10. Února

 Karolinka



Více

10:40 Házená v Tv pro třídu 4.B

Házená v Tv pro třídu 4.B

 10. Února 10:40 - 11:25

 Velká tělocvična


házená v Tv


Více

11.2.

12.2.

13.2.

14.2.

15.2.

16.2.

17.2.

18.2.

19.2.

20.2.

21.2.

22.2.

08:00 Okresní kolo zeměpisné olympiády

Okresní kolo zeměpisné olympiády

 22. Února 08:00 - 11:20

 Horní a dolní jídelna, učebna Z


​pro žáky základních škol (6. až 9. ročník) a středních škol

kategorie A, B, C a D


Více

23.2.

24.2.

25.2.

26.2.

27.2.

28.2.

1.3.

2.3.

3.3.

4.3.

5.3.

6.3.

08:00 Lyžařský kurz pro 7.ročník

Lyžařský kurz pro 7.ročník

 6. - 10. Března

 P.O.M.A - Malenovice



Více

7.3.

08:00 Lyžařský kurz pro 7.ročník

Lyžařský kurz pro 7.ročník

 6. - 10. Března

 P.O.M.A - Malenovice



Více

8.3.

08:00 Lyžařský kurz pro 7.ročník

Lyžařský kurz pro 7.ročník

 6. - 10. Března

 P.O.M.A - Malenovice



Více

9.3.

08:00 Lyžařský kurz pro 7.ročník

Lyžařský kurz pro 7.ročník

 6. - 10. Března

 P.O.M.A - Malenovice



Více

10.3.

08:00 Lyžařský kurz pro 7.ročník

Lyžařský kurz pro 7.ročník

 6. - 10. Března

 P.O.M.A - Malenovice



Více

08:30 Plavání 4. ročník

Plavání 4. ročník

 10. Března 08:30 - 12:00

 Plovárna Hranice


​plaveký výcvik žáků 4. ročníku


Více

11.3.

12.3.