Cookie Consent by Free Privacy Policy website
ZŠ Bratrství Čechů a Slováků Bystřice pod Hostýnem
Škola porozumění

Hledat na webu

Úspěchy

 

Naše úspěchy ve školním roce 2023/2024

 

název soutěže termín pořadí kategorie reprezentace
Okresní  kolo -  McDonald's  Cup 7. května 2024

3. místo

kategorie A

Martin Omelka, Erik Jundwirt,Lucie Černíčková, Eliáš Havránek, Jakub Babič, Lukáš Krutil, Tadeáš Hošťálek, Ondřej Vašík, Kristian Škařupa, Kevin Adamec, Jan Končitík, Štěpán Brázdil
Pohár ROZHLASU okresní kolo 26. dubna 2024

3. místo

mladší žáci

Josef Barot, Matouš Měsíček, Vojtěch Krajcar, Artur Burdík, Bruno Humpolíček, Adam Dresner, Dominik Valenta
Pohár ROZHLASU okresní kolo 26. dubna 2024

2. místo

mladší žákyně

Michaela Kurfürstová, Sofie Žejdlíková, Zoja Šrámková, Anna Campus, Ester Václavíková, Julie Chlápková, Aneta Rohanová, Klára Kurfürstová
Krajské kolo uměleckého přednesu 23. dubna 2024

1. místo (s postupem do celostátního kola)

 

Adéla Navrátilová 
Okrskové kolo -  McDonald's  Cup  18. dubna 2024

1. místo

kategorie B

David Duroň, Jan Švihálek, Jaroslav Románek, Pavel Dostál, Štěpán Kostrbel, Pavel Pták, Filip Trčka, Albert Vašina, Damián Valoušek, Jáchym Olša, Benjamin havránek, Filip Loupanec
Okrskové kolo - McDonald's  Cup 17. dubna 2024

2. místo

kategorie A

Martin Omelka, Erik Jungwirt, Lucie Černíčková, Eliáš Havránek, Jakub Babič, Lukáš Krutil, Tadeáš Hošťálek, Onřej Vašík, Kristian Škařupa, Kevin Adamec, Jan Končitík, Štěpán Brázdil
Krajské kolo- házená dívky 9. dubna 2024

3. místo

6.- 7. ročník

Julie Chlápková, Adéla Pecháčková, Veronika Míčková, Nina Kutná, Andrea Pecháčková, Aneta Tellingerová, Michaela Kurfürstová, Anna Kuželová, Lenka Pořízková, Valerie Adámková
Okresní kolo v matematické olympiádě 3. dubna 2024

5. místo

Z8

Samuel Matyska
Okresní kolo v programování -  Zlín 27. března 2024

5. místo

starší žáci

Samuel Matyska
Okresní kolo v házené 26. března 2024

2. místo

mladší žáci

Artur Burdík, Antonín Ondroušek, Bruno Humpolíček, Vítek Hruška, Matouš Měsíček, Viktor Studený, Alan Dobranský, Karel Režňák, Filip Svoboda, Adam Blažek, Jiří Kratochvíl
Okresní kolo v házené 26. března 2024

1. místo

mladší žačky

Julie Chlápková, Adéla Pecháčková, Nina Koutná, Andrea Kopecká, Aneta Tellingerová, Michaela Kurfürstová, Anna Kuželová, Nikol Tomanová, Lenka Pořízková, Valerie Adamíková
Okresní kolo Svátku poezie 13. března 2024

1. místo

1. místo

 

Helena Hynčicová
Adéla Navrátilová
Okresní kolo ve šplhu 29. února 2024 2. místo

III. - dívky mladší

Klára Kurfűrstová, Veronika Míčková, Michaela Kurfűrstová, Hanna Kosharna
Okresní kolo ve šplhu 29. února 2024 3. místo

III. - hoši mladší

Adam Dresner, Ondřej Sedláček, Artur Burdík, Matouš Měsíček
Okresní kolo ve šplhu 29. února 2024 2. místo

IV. hoši starší

Jakub Čtvrtek, David Tellinger, Josef Koutný, Adam Kocfelda
Programování - okresní kolo 14. února 2024 1. místo

žáci

Zuzana Václavíková
Hostýnská píšťalička 11. února 2024 2. místo

kategorie II.

Anna Barot
    3. místo

kategorie I.

Sofie Machová
Matematická olympiáda - okresní kolo 24. ledna 2024 1. - 2. místo

kategorie Z9

Ondřej Štibral
    3. - 5. místo

kategorie Z5

Šarlota Matysková, Radek Škarpich
Dějepisná olympiáda okresní kolo 21. ledna 2024 1. místo
(postup do kraje)

Pavlína Tvarůžková
Halový fotbal dívek okresní kolo 5. prosince 2023 2. místo

6. - 9. ročník

Vanesa Janečková, Veronika Mičková, Emma Haviarová, Nikol Tomanová, Tereza Kopřivová, Julie Chlápková, Johana Jelínková, Natálie Janečková, Barbora Babičová, Sofie Žejdlíková
Přírodovědný klokan
okresní kolo
11. říjen 2023 1. místo Kadet Laura Hujíčková
Logická olympiáda 2. - 6. října  11. - 15. místo
(z 714 řešitelů)
3. až 5. ročník  Šarlota Matysková
Florbal - okrskové kolo 17. října 2023 1. místo mladší žáci Antonín Vašina, Marek Končitík, Michal Krejčí, František Kubaník, Jiří Kratochvíl, Marek Kolařík, Vojtěch Krajcar, Šimon Borovička, František Leikep
Přespolním běh - okresní kolo 3. října 2023 1. místo mladší žákyně Lenka Pořízková, Michaela Kurfürstová, Sofie Žejdlíková, Valerie Adamíková, Anna Campus, Veronika Míčková, Ester Václavíková
    3. místo starší žákyně Alžběta Hudcová, Justýna Chvatíková, Viktorie Táborská, Viktorie Adriana Zicháčková, Natálie Janečková, Anna Štolová
    3. místo mladší  žáci Josef Barot, Matouš Měsíček, Vojtěch Krajcar, Artur Burdík, Antonín Vašina, Bruno Humpolíček